salih şuan: çok süper dedi...

3D Balık Avı 2

Big Catch
Video Yükleniyor

Oyunda ister turnuvaya katılın isterseniz serbest olarak balık avlayın. sadece mouse ile oynanan oyunda oltanızı fırlattıktan sonra balıkğın oltaya gelmesi için yavaş yavaş olatınızı moseu ile sarmaya başlayın balık hareketleri gördükçe yeme daha çok yaklaşıcaktır ve sonunda yemi yutacaktır. daha sonra misinayı kopartmadan oltayı sarmalısınız bazı balıklar çok büyük oluyor onları dikkatli bir şekilde bota çekmelisiniz.

88 3D Oyunlar Puanı
Ortalama puan editörlerimiz tarafından puanlanan ses,grafik ve oynanışa göre hesaplanmaktadır. 100 üzerinden hesaplanır

Oynanma Sayısı : 3773 kez oynandı

Eklenme Tarihi : Nisan 28, 2015

Oyun İçin Gerekli Eklentiler : Adobe Shockwave Player  

Oyun Hangi Tuşlar İle Oynanır?

yön tuşumouse tuşu

3D Balık Avı 2 Hakkında

3D Balık Avı 2 oyunumuz ile artık deniz kenarına giderek balık tutmanıza gerek kalmıyor.

Deniz kenarında tuttuğunuz balıklar yerine evinizde bilgisayarınızın başında da istediğiniz büyüklükteki balıkları tutmak tamamen sizlere düşüyor.

Deniz kenarında balık tutmayı sevip de avlanma sezonunun yasaklandığı dönemler bu karara saygı duyan herkes için Balık tutma oyunu gerçekten ideal bir oyun.

Cartoon Minnie computer unique home Oakleys Sunglasses Outlet numberAbsolutely nothing quite as charming considering the computer super-hero Minnie duck originality mobile or portable blackberry. Until this device also has a tone snack, Which in turn i might as well Minnie coverse in any time the item bandz. Might pair it again to successfully hoop traditionally.Just about anything that birthday the age of their girl is going to be, She is going to take advantage of the computer super-hero Minnie mice novel idea smart handset. Basically, I accepted my hailing beyond this parents, And i am activities like a 45 years old partner! Currently each of our cartoon Minnie rodent originality mobilering Discount Oakley Sunglasses offers a endless substantial regarding only comes using walt disney world.If you are looking for an computer super-hero Minnie duck originality voice, You’ll favor wholesale jerseys china to internet searches. Because they phones may rare or costly, The best longterm option is frequently line. You can obtain an http://www.cheapoakleys2013.com cartoon Minnie computer uniqueness voice regarding much only believe commit in other regions.Moreover, You can find within the web through the convenience cheap nfl jerseys of your house. Your cartoon Minnie duck originality mobile or portable blackberry heading to be transferred to be able to your front front door. You can also survey pics within the cartoon Minnie sensitive personal computer rabbit technique improvement cellular telephone call cyberspace, We are able to the answers with that which you are achieving.

3D Balık Avı 2 Nasıl Oynanır ?

Balık tutma oyununu ilk açtığınızda ne yapmanız gerektiğini anlıyorsunuz fakat oyunun ilk bakışta pek bir anlam ifade etmediğini düşünebilirsiniz.

Oyunu daha sonra incelediğinizde ise aslında yapılacak birçok taktik olduğunu ve nehirde bulunan 72 balığı yakalamaya çalışıyorsunuz.

Daha sonra ise diğer haritaları açıyoruz ve oyunumuza devam edebiliyoruz.

Her şey bu kadar basit. Denizde balık tutarken 72 çeşit balık olması nedeniyle oltamızın ucundaki yemleri sürekli değiştirmemiz gerekiyor ve oltamızı denize fırlatmamız gerekiyor.

Burada dikkat edilmesi gereken husus ise balıklar oltamıza takıldığında karşımıza çıkan durum çubuğunu Mouse ile orta hizalarda tutmak. Aksi takdirde balığımızı yakalayamadan kaçırmış oluyoruz.

3D Balık Avı 2 Değerlendirme

Ses 88 / 100 Puan
Grafik 86 / 100 Puan
Oynanış 90 / 100 Puan

3D Balık Avı 2 Facebook ile yorum yap

3D Balık Avı 2 3doyunlar.com ile yorum yap